جمله‌ی روز ۱

امروز اولین روزی است که بخش جمله‌ی روز را در سایتم استارت می‌زنم. جمله‌ی روزم می‌تواند برگرفته از کتاب‌هایی باشد که برایم الهام‌بخش هستند و نیز برایِ برخی نیز شاید مفید باشد.

۱- باورِ قوی،باعث می‌شود ذهن در جستجویِ راه‌ها و وسایلی باشد که به اهداف دست یابیم. وقتی باور داشته باشیم که می‌توانیم موفق شویم، آن‌گاه دیگران نیز به ما اعتماد خواهند کرد.

۲- مهم‌ترین گامی که ما می‌توانیم به خواسته‌های‌مان برسیم این است که درست بطلبیم. انسان همیشه باید چیزی را بطلبد که حق الهی اوست.

۳- آدمی آنچه را که می‌خواهد باز می‌ستاند و آنچه آدمی بکارد همان را درو می‌کند. قانونِ کارما: انسان تنها می‌تواند آن باشد که خود را چنان ببیند وتنها می‌تواند به جایی برسد که خود را در آنجا ببیند.

۴-شادی‌های کوچک انسان را می‌خنداند، اما شادی‌های بزرگ انسان را به گریه می‌اندازد

۵- هیچ چیز نمی‌تواند در وجودِ آدم‌ها جای قدرت و آرامش و ایمان را بگیرد.ولی گاهی یک کارِ آسان مثل درست کردن تخت‌خواب‌تان در صبح، باعث می‌شود به شما انگیزه دهد که برای آغاز روز به آن نیاز دارید و احساس رضایت‌مندی لازم را برای انجام کارهایی که کرده‌اید، در اختیارتان قرار دهد.

۶- به تنهایی نمی‌توانی همه کارها را انجام دهی. اگر دلت می‌خواهد دنیا را تغییر دهی، کسی را پیدا کن که در پارو زدن کمکت کند.

۷- کار تیمی و نیاز به کمک دیگران، انجام وظایف سخت و دشوار را آسان می‌کند.

۸- آدم برای رسیدن به مقصد در زندگی به وجود تیمی از آدم‌های خوب نیاز دارد. آدم نمی‌تواند تنهایی توی قایق پارو بزند. کسی را پیدا کن تا تا زندگیت را با او قسمت کنی. تا جایی که ممکن است دوستان زیادی پیدا کن و هرگز فراموش نکن که موفقیت به دیگران بستگی دارد.

 

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *